ALBANIA-TO​DAY

 
 

online

 
 
 
 
 

LAJMET ME TE FUNDIT

 
 

KATEGORITE

 

Copyright © 2013. All rights reserved.

en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
4614
Home
a, b, c, d
online, builder, online builder
PreviousNext

Sample Picture 1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

picture 1
Sample picture 1

Sample Picture 1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

POLITIKE

Rama ngushëllon familjet e pilotëve të vdekur në aksident: I shërbyen atdheut me përkushtim

 
 
 

OPINION

 
 
 

SHOWBIZZ

 
 

Postuar: 06/04/2016 - 22:15

Kryeministri Edi Rama ka ngushëlluar familjet e pilotëve, që humbën jetën në helikopterin e Forcave të Armatosura

 
 

Helikopterët vrasës!

Nga Dritan Hila  Kur Qeveria Berisha porosiste helikopterët pranë shoqërisë franceze Eurocopter

Postuar: 06/04/2016-23:11


Një kompjuter mund të parashikojë vdekjen tuaj?

​Shkencëtarët janë duke zhvilluar një softuer special, i cili mund të tregojë se sa i ka mbetur

Lexo me shume

Postuar: 06/04/2016 - 13:56

LIFE STYLE

Postuar: 06/04/2016 - 13:31

 

LIFE STYLE

Lexo me shume

Lexo me shume

Lexo me shume

Lexo me shume

Lexo me shume

Lexo me shume

Lexo me shume

10 sekrete për të pasur gjithnjë aromë të mirë trupi

A nuk keni hasur ndonjëherë me një person që mbante aromë shumë të mirë gjat 

Ja si ndikon cikli menstrual tek flokët tuaj!

Shtoni edhe një tjetër arsye në listën e gjërave jo të mira gjatë periudhës së ciklit tuaj menstrual.

Postuar: 06/04/2016 - 13:35

LIFE STYLE

Aurela Hoxha në Maldive: Ja kush e shoqëron

Aurela Hoxha nuk i lë gjasa askujt qoftë edhe të mendojë se ajo mund të jetë me dikë tjetër pas divorcit të pak muajve më parë nga bashkëshorti. 

Postuar: 06/04/2016 - 18:36

SHOWBIZ

SHOWBIZ

Të publikoni foton e parë me të dashurin? Merrni shembull nga Rozana Radi!

Rrëfehet Gjebrea: Artisti që më shpëtoi nga burgjet e komunizmit

Postuar: 06/04/2016 - 15:28

SHOWBIZ

Ardit Gjebrea ka humbur një prej miqve të tij më të mirë të adoleshencës. 

Pse Edi Rama e sulmoi për herë të pestë Ilir Metën duke hedhur gurin dhe fshehur dorën?

Dje gjatë një debati në TV KLAN gazetari Artan Hoxha tërthorazi denoncoi një “politikan” të mazhorancës që ka konvertuar floririn e “vjedhur... 

Lexo me shume

Lexo me shume

Mos i falni hajdutët tanë!

Nga Blendi Fevziu   E mbushur me emra të famshëm, politikanë të fuqishëm, personazhe publikë dhe shumë mister,

 

Gjurma pa lavdi e prodhimit intelektual të tranzicionit! 

 

Lexo me shume

Nga Besi BEKTESHI   Kohët normalisht bëjnë punën e tyre kur vijnë në një shoqëri. Normalisht që kur them “kohët” e kam fjalën për... 

 
 
 

AKTUALITET

 

Skandali "Panama", Braçe reagon menjëherë pas Berishës: Shite Boden për fëmijët! I njeh shumë mirë pronarët

Menjëherë pas intervistës së Sali Berishës, i cili foli për herë të parë për skandalin

Postuar: 06/04/2016 - 22:08

 

Lexo me shume

Tri ditë para referendumit të PS, Ben Blushi: Nuk marr pjesë, Edi Rama ndryshoi statutin e ri në shtypshkronjë 

Postuar: 06/04/2016 - 22:21

Tri ditë përpara referendumit të 9 prillit për kreun e PS, deputeti Ben Blushi 

 

Referendumi, të votosh apo të mos votosh, kjo është dilema 

Lexo me shume

Panajot ZOTO   Jo vetëm dilema ime. Janë të shumtë ata socialistë, anë e mbanë vendit,

Ja cili është shqiptari më i kërkuar në Evropë, 10 mijë euro shpërblim për çdo informacion

Postuar: 07/04/2016 - 18:48

Himë Limaj është shqiptari i renditur në listën e 45 personave më të kërkuar në Evropë. 32-vjeçari shqiptar Himë Lufaj kërkohet për akuzat e vrasjes në

 

Vdiq tragjikisht në stadium, daja i tifozit: U shty nga polici, nuk ishte aksident 

Postuar: 07/04/2016 - 18:18

Familjarë të  tifozit të Flamurtarit, Mikel Selmani, kërkojnë hetim në lidhje me vdekjen e  42-vjeçarit. 

 

Postuar: 07/04/2016 - 18:45 

Analisti Artan Hoxha po flet këtë pasdite në një media për aksidentin tragjik të ndodhur dje në Shkodër, ku u rrëzua një helikopter duke u marrë jet

Aksidenti tragjik, Artan Hoxha: Ja kur do të zgjidhet ngërçi, kush do të zbulojë misterin e rrëzimit të helikopterit

Lexo me shume

Lexo me shume

Lexo me shume

Lexo me shume

RAJONI

 

Ndodh në Kosovë, polici në sulm për të shpërndarë të rinjtë, por ... kap policin dhe e shtrin përtokë! 

Postuar: 07/04/2016 - 18:39 


Ndërsa Hashim Thaçi po betohej si President i Republikës së Kosovës, disa të rinj kanë goditur me gurë xhamat e sallës së seancave plenare. 

Edi Rama me veshje jo protokollore në Kosovë, kërkon ndjesë në takimin me Mustafën e Veselin.  

 

SPORT

Lexo me shume

 

Lexo me shume